Палке літо 2015.

Ось і минула літня пора, коли більшість мешканців рідного міста відпочивали від роботи та навчання. Але для працівників бібліотек ВМ ЦБС літо 2015 було не тільки спекотним з погодних умов, але й  напруженим у відношенні щотижневого навантаження під час  проведення соціокультурних заходів в обласному центрі.

Організація  цікавого дозвілля  для мешканців  міста потребує ретельної підготовки. Бібліотекарі щороку все більше й більше залучаються до загальноміських проектів та акцій, які започатковані департаментом культури ВМР.

Серед цих проектів:

— Робота з шкільними таборами, яка проводилась бібліотеками у червні поточного року відповідно до узгодженого з департаментом освіти та школами міста графіку. Всі бібліотеки міста за перший місяць літа провели 60 заходів тільки з таборами, які відвідали 2325 дітей різного віку. 

— «Мистецькі вихідні», під час якого  10 бібліотек ВМ ЦБС щосуботи з 06.06.15 по 29.08.15 в прайм-тайм (з 18.00 до 20.00) виходили з цікавими інтерактивними заходами за межі  своїх бібліотек. Під час цього проекту  до бібліотек залучено 2608  користувачів, проведено 123 заходи.


— Загальноміський конкурс «Творча битва районів» — із п’яти визначених мікрорайонів міста — Тяжилів, Сабарів, Вишенька, Замостянський район, Центральна частина міста — переважна більшість учасників, а в деяких заходах тільки  бібліотекарі  і організовували своїх користувачів до конкурсу, підготовлено 47 номерів, залучено 85 учасників.


— Проект «Шевченківскі вечори», започаткований  у поточному році для залучення  цікавих людей, творчих особистостей міста різних вікових категорій до популяризації творчої спадщини великого поета та розкриття власних талантів учасників. Бібліотечним працівникам випало щастя забезпечувати  щоп’ятниці — з 19.06  по  28.08 — на новій площі Т. Шевченка у вечірній час  участь своїх  читачів — аматорів. Наші бібліотечні працівники за весь літній період  спромоглися залучити до проекту близько 150  часників, яких побачили щонайменше 600 глядачів.

 


—  У  липні 2015 році бібліотекарі щодня з 14.00 до 17.00 долучались і до створення масштабного панно «Українські візерунки»- розпису облицювальної плитки, яка відтепер викладена українським орнаментом біля арки центрального парку ім. Горького.


Жодне велике  свято у рідній  Вінниці не проходить без участі бібліотек —  День Європи, і  День Перемоги, і День міста  та Новий рік без бібліотек — не свято.


 

 

 

 

Вересень подарував нам новий проект — «Мобільна бібліотека «Читай —

місто», як один з численних заходів ВМ ЦБС до Всеукраїнського Дня бібліотек, який міська спільнота буде відзначати 30 вересня. Запрошуємо всіх бажаючих щовівторка та щочетверга до міської ради, де ви з 15.00 до 19.00 за будь-якої погоди знайдете бібліотекарів, які безкоштовно запишуть вас до бібліотеки, продемонструють цікаві майстер-класи своїх гуртків та клубів за інтересами, запропонують нові друковані видання.


 

Гол.методист


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*