«Вчитись,вчитись …і бути кращими».

Працівники бібліотечної системи м.Вінниці навчаються круглий рік.Система підвищення кваліфікації збагатилась не тільки напрацюванням працівників ВМ ЦБС,які діляться досвідом із своїми колегами на організованих методистами семінарах,але й набувають нових знань,навичок у різноманітних тренінгах, в т.ч. програми «Бібліоміст,» Школі молодого бібліотекаря, Центрі гуманістичних технологій «АХАЛАР»,ряді міжнародних семінарів,які організовує Гете — інститут в Україні та ін.

Тісні зв»язки з»єднують нашу ЦБС з Вінницьким обласним навчально -методичним центром галузі культури,мистецтв та туризму (ВО НМЦ). На його базі за якісною програмою підвищення кваліфікації тільки у 2014 році пройшли навчання 30 працівників ВМ ЦБС.

Наші структурні підрозділи є не тільки центрами обміну досвіду для бібліотекарів міста,але й базою практики та навчання бібліотек області.

Так 18 листопада поточного року колектив ЦБДЮ презентував свою багатогранну діяльність для працівників районних бібліотек Вінницької області,які проходили навчання на базі ВО НМЦ культури,мистецтв та туризму за темою:»Роль і місце дитячої бібліотеки у формуванні національної свідомості дітей і підлітків та збереження культурної спадщини краю».


Головний методист.