«Іде святий Миколай»

19 грудня з великим нетерпінням чекають на прихід святого Миколая діти.

І до нас на свято у Бібліотеку-філію №16 теж завітав Миколай і подарував

солодкі подарунки. А з подарунками допоміг депутат Міської ради Савельєв

В.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

«Андріївські вечорниці»

 

З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами та обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші діди і прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді, — день Андрія. 

Тому і ми вирішили не порушувати традицій нашого народу, а теж ненадовго повернулися у минуле і відсвяткували це свято у нашій Бібліотеці-філії № 16 веселими вечорницями.

 

 

 

«Майстерні Діда Мороза»

З усіх новорічних персонажів, образ Сніговика на 100% вигаданий. Тому, створюючи свого сніговика, сміливо включаємо фантазію і креатив по повній!

Додала Мартинюк Т. Е.

«Майстерні Діда Мороза»

Протягом місяця з 19 грудня 2013 року по 19 січня 2014 року у творчих майстернях доброго Дідуся Мороза хлопчики і дівчатка створюють собі і оточуючим чудовий святковий настрій. Вони виготовляють новорічні і різдвяні прикраси, надсилають вітальні листівки.Щодня з 15.00 до 17.00 в бібліотеці — філії №7 влаштовуються майстер — класи, вікторини, дитячі ранки, тощо. Сьогодні, 19 грудня в бібліотеці — філії №7 для дітей та юнацтва відбулось відкриття «Майстерень Діда Мороза»по виготовленню новорічних прикрас. Діти навчатимуться робити новорічні поробки власними руками.

Виготовлення новорічної ялинки в техніці «квілінг»

Мартинюк Т. Е.


Акція «Подаруй дитині іграшку»

З 26 листопада по 18 грудня 2013 року бібліотека — філія до дня Святого Миколая проводила акцію «Подаруй дитині іграшку». В акціїі приймали участь всі жителі мікрорайону Тяжилів

До акції приєдналась СЗОШ №27 ініціатором якої стала вчителька географії Солоненко Алла Миколаївна  разом зі своїми учнями з 7-Б класу

Від імені бібліотеки — філії №7, дякуємо усім, хто не залишився байдужим і поділився теплом в одне із самих світлих новорічних свят, хто проявив активність і прийняв участь у нашій благодійній акції!!! Жителям мікрорайону Тяжилів завжди були притаманні милосердя та доброчинність.

Замітку додала Мартинюк Тетяна Едуардівна