Нації різні-сімейні цінності однакові.

22 серпня ц.р. у бібліотеці-філії №13 відбулось відкриття бібліотеки міжкультурного діалогу.

Враховуючи те,що у місті діють громадські товариства національних спільнот (росіян, білорусів, греків,євреїв,німців,поляків та ін.), які приділяють значну увагу збереженню своєї самобутності,виникла ідея  щодо створення на базі бібліотеки-філії № 13 (пр.Космонавтів,39) координаційного центру- бібліотеки міжкультурного діалогу.

Вільгельм Грімм, один із братів збирачів казок 150 років тому писав:»Спільна мова і традиція є основою збереження кожного народу». Тому нам сьогодні особливо важливо зберегти традиції та культуру національних меншин, які проживають у нашому місті.

Основним завданням бібліотеки стане формування міжкультурного діалогу через презентацію й популяризацію культури та традицій національно-культурних товариств міста, сприяння зближенню етнічних культур, створення творчого самовираження та самореалізації кожної людини. Саме бібліотека вміє налагоджувати міжкультурний діалог. Міжкультурний діалог — це відкритий та ввічливий обмін думками між особами та групами осіб різного етннічного, культурного, релігійного та мовного походження і традицій на основі взаєморозуміння та взаємоповаги.

 

 

 

 

Привітати учасників свята прийшли представники департаменту культури Вінницької міської ради

 

Головний спеціаліст у справах національних меншин облдержадміністрації Ірина Стеценко

 

 

 

та представники інших національних меншин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*