«Коли душа співає «: А.П.Гарматюк.

25 квітня в ЦМБ ім.Бевза відбулась зустріч бібліотечних працівників міста з Ніною Михайлівною Гарматюк ,дружиною водатного вінницького гумориста — Анатолія Гарматюка.

Ніна Михайлівна розповіла про невідомі сторінки з життя та багатогранної творчої   спадщини письменника,його численні зустрічі з відомими діячами літератури,культури та мистецтва.

З великим задоволенням колектив ЦБС міста отримав від Ніни Михайлівни 35 примірників літературних творів  поета -сміхотворця

та спогадів   друзів,колег, знайомих про  неординарну особистість  А.Гарматюка.Серед цих видань є:

— ГарматюкА.П.Любов найбільша — мій народ:Лірична поезія.-Вінниця:О.Власюк,2008. — 151 с.

— Гарматюк А.П.Вибрані сміхотвори.Сатира та гумор.Вірші.- Вінниця:О.Власюк,2006.-414с.

— Де сила й тиск — там опір повсяк час…Стусове коло:Спогади Анатолія Гарматюка та його друзів.- Вінниця:О.Власюк,2007.-66с.,

та ін.

Запрошуємо всіх шанувальників  українського слова  до бібліотек міста,де ви завжди знайдете твори  земляка -сміхотворця.

Гол.методист.


Бібліотека збирає друзів

До Міжнародного дня дитячої книги в бібліотеці- філії № 12 відбувся дитячий ранок «Бібліотека збирає друзів».Учасники клубу «Золотий ключик», герої казок:Мальвіна, Незнайко, Айболить, Буратіно, Фея, Білосніжказавітали до бібліотеки.Діти брали участь у вікторині,грали в ігри та переглянули мультфільм «Вінні-пух та його друзі».Захід проводила завідуюча дитячим відділенням Дубіцька Світлана.

Поет з країни дитинства

У бібліотеці-філії № 12 відбувся дитячий ранок «Поет з країни дитинства» ( до 100-річчя від дня народження С.Михалкова).В заході взяли участь члени клубу «Золотий ключик»Дмитро Тимощенко та Вадим Петрик,які показали інсценізацію казки «Як дідок корову продавав»  для учнів 3-Г класу ЗОШ № 29. Захід проводила завідувач дитячим відділом Світлана Дубіцька.

Опублікувала головний бібліограф Н.Скорик

Писанкове диво

Відбулося чергове заняття гуртка «Веселі ідейки», що діє при бібліотеці-філії № 12 в дитячому відділі.Діти познайомились з різними видами писанок та самі виготовляли писанки( малювали на папері)

Писанкова веселка

У бібліотеці-філії № 12 відбувся урок народознавства «Писанкова веселка». Бібліотекар 1 категорії Драчук Т.П. ознайомила дітей з різними видами писанок та розповіла про світле свято Великоднє.

 

 

 

На заході були присутні вихованці ДНЗ № 26.

Опублікувала Т.Драчук

Майстер-клас з декупажу пляшки

 

20 квітня в бібліотеці-філії №10, що знаходиться за адресою: вул.Станіславського,30 відбувся майстер-клас з декупажу.                             Декупаж (фр. decouper — вырізати) — декоративна техніка по тканині, посуду, меблях та інш., яка заключається в кропіткому вирізуванні зображень з паперу, які потім наклеюються чи прикріплюються в інший спосіб на різні поверхні для декорування.                                                   

Декупаж- це мистецтво витонченого оформлення поверхні виробів за допомогою вирізаних елементів з бумаги чи серветок.                              

Декупаж пляшок дозволяє створити стильні та оригінальні поробки, які можна використати, наприклад, в якості вази для квітів.                            

Діти навчились робити декупаж пляшок, перетворивши «непотрібні речі», що зазвичай викидають на смітник в витончені вироби, які можуть  стати оригінальною прикрасою інтер’єру, а також можна використовувати в якості вази для квітів)))                                                                                                                                                                   

Опублікувала Людмила Мороз