«Путешествие с С.Михалковым»

15.03.13 в бібліотеці-філії №16 відбулася гра-подорож з учнями 4-А класу школи №20 «Путешествие с С. Михалковым, присвячена 100-річчю з Дня народження відомого поета.

«Весна визволення»

«Весна визволення»- під такою назвою в бібліотеці-філії №16 відбулася зустріч учнів 8-В класу школи №20   з заступником голови міської Спілки ветеранів Педоруком Д.Г.

Кожного року 20 березня святкуємо День визволення м. Вінниці…Окупація  Вінниці німецько-фашистськими військами почалася 19 липня 1941р. і тривала понад 970 днів. 20 березня 1944р. Вінницю було повністю  визволено від окупантів.

«Нам книга призначила зустріч»

21березня в бібліотеці -філії №8 відбулось відкриття тижня дитячої книги «Нам книга призначила зустріч»,де були присутні учні 1 -х класів школи -гімназії№30.

Під час заходу проведено аукціон  загадок»Казковий герой»,літературна вікторина.Діти з задоволенням відповідали на запитання,грали та відгадували загадки.

Проведення заходів під час тижня дитячого читання — чудова нагода для популяризації серед дітей читання,книги і ,власне — бібліотеки,як скарбниці знань.

Зав.філією №8 Поплавська С.Б.

«Материнська пісня Н.Забіли».Дитячий ранок в 4-в класі школи №20 провели працівники бібліотеки-філії №16.

Дитячий ранок, присвячений творчості Н.Забіли. Використано музичний супровід: П.Чайковський » Пори року», місяць «Березень». А також театралізовані сценки (герої: Зайчик. Ведмідь, Лисичка).

Засідання клубу «Все для тебе — від щирого серця», присвячене 8 березня відбулося в бібліотеці-філії №16.

Весна… Лагідна, загадкова, тендітна, бурхлива, приваблива, як жінка. Мабуть, тому навесні святкують День жінки, трудівниці, матері, подруги, берегині родинного тепла, затишку, спокою.

Літературно-музична композиція «Весняний настрій»

 

Конкурсна програма. Конкурс «Санітарка»: хто швидче і краще перев’яже «пораненого».

Конкурс «Театральний». Ми пересвідчились, що наші дівчата вміють «строить рожицы» хлопцям, зображаючи вірш за допомогою пантоніми (тобто без слів).

Майстер-клас «Краса і смакота»

Якими б красивими не були зрізані квіти, рано чи пізно вони в’януть, оскільки їх свіжість і краса недовговічні. А так хочеться насолоджуватися букетом не декілька днів, а хоч би декілька місяців. Чи можливо це? Звичайно можливо, якщо цей букет зроблений з цукерок.

16 березня в бібліотеці-філії №14 відбувся майстер-клас по виготовленню троянд з цукерок та гофро-паперу під назвою «Краса і смакота»

Квітка з цукеркою всередині — це не тільки красиво, але і ласощі, і сувенір, і подарунок- мета якого здивувати, зробити світ яскравішим!

Дітям дуже сподобалось робити квіти з цукерок та гофропаперу власними руками

корисно, пізнавально, захоплююче, до того ж смачно!

а як зрадіє мама! А як зрадіє мама!                                                                                     Букет з цукерок — оригінальний подарунок, він завжди підніме настрій та приємно здивує, адже це і красиво, і смачно водночас!

«До тебе я,Тарасе,йду»

Літературно-музична композиція за такою назвою відбулась в бібліотеці — філії №8 і була присвячена річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.У святі приймали участь вихованці театральної студії»Зоряна мрія « МПМ «Зоря».Працівники бібліотеки підготували літературну вікторину «Сторінками життя Великого Кобзаря»,в якій з  задоволенням прийняли участь учні 5- г  класу ЗОШ №6.

В.І.Броніцька.

Солдатське привітання для найдорожчих

Новітні інформаційні технології впевнено завойовують простір, входять в наше буденне життя, допомагаючи в навчанні, роботі, спілкуванні.

Бібліотека — філія № 8 Вінницької міської ЦБС разом з командуванням в/ч А 0549 і А 2656 провели акцію до 8 березня, під час якої військовослужбовці строкової служби мали унікальну можливість  поспілкуватися зі своїми рідними за допомогою програми Skape. Привітати мам, бабусь, сестер, коханих з прекрасним жіночим святом, побачити їх щасливі, усміхнені обличчя — безкоштовно надала всім таку можливість бібліотека  завдяки програмі «Бібліоміст», учасником якої і є наша філія. Зафільмували спілкування юнаків з їх рідними державні засоби масової інформації: «1+1″,ТРК»Україна»,які одночасно вели репортаж з бібліотеки та з домівки військовослужбовця.

Завідувач бібліотеки-філії   С.Поплавська.

Тарасова світлиця.

Працівники  бібліотеки  №12 створили на базі своєї філії Тарасову  світлицю. Це кімната( частина приміщення читального залу), де представлено для огляду користувачів різнопланові видання творів Т.Г.Шевченка, які виходили з друку в Україні, Росії та інших країнах.

Більш як півстоліття бібліотекарі збирали , зберігали та  поповнювали фонд Шевченкініани, який на сьогодні став основою для створення світлиці Великого Кобзаря.

Біля розгорнутих полиць книжкової експозиції проходять літературні вечори, поетичні конкурси; так  5 та 6 березня цього року відбулась конкурсна гра-квест «Тарас Шевченко», яка передбачала декілька етапів: від розробки та підготовки конкурсних запитань до виконання та захисту домашній робіт та проектів.

Головний методист.

Шевченкова пісня

«Ми чуємо тебе ,Кобзарю,крізь століття»озвучена виставка — дума,виставка — пісня:так до дня народження Т.Г.Шевченка працівники філії №3 (вул.Космонавтів,59) назвали і  провели захід ,в якому  співає  Шевченкове слово,ллється музика його прозових творів ,грають всіма кольорами райдуги художні  полотна великого майстра.

Відео -презентація виставки відбувається під супровід пісні «Реве та стогне Дніпр широкий»,у виконанні бібліотекаря Ірини Карпенко ,закадровий текст — Світлани Мялківської.

 


Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих долучитись до восокого слова генія української  культури.

Головний методист.