Пункти Доступу Громадян інформують…

Зверніть будь ласка,увагу,що відтепер газета «Голос України» має інтернет — портал http\\golosukrain.com\,який оперативно інформує про життя в Україні  в усіх його сферах.

В ПДГ — ЦМБ ім. Бевза,бібліотеки № 1,7,8,13 надійшла електронна версія журналу Центру Разумкова «Національна безпека і оборона»(7-8 випуск),який завершує проект «Парламентські вибори 2012: народний депутат очима виборців».

Гол.методист.

Перемога за нами!

З приємністю повідомляємо  про ще одну перемогу у проектній діяльності. У жовтні  поточного року  бібліотекар  філії No. 13, переможниця
конкурсу на кращого бібліотекаря, голова ГО  «Територія мам» Ткачук
Валентина  подала заявку на участь  у проекті «Школа комунікацій».
оголошеного центром гуманістичних технологій «АХАЛАР».
Центр гуманістичних технологій   » АХАЛАР» в рамках  реалізації 2-х річного проекту «Територія розвитку: мобілізація громад в Україні» оголосила конкурсний  набір для участі в навчальній програмі «Школа АХАЛАР:я іГромада».
Мета програми — надати можливість учасникам, зацікавленим в активному розвитку своїх локальних спільнот, познайомитися з різними аспектами роботи в громаді, а також опанувати інструментами, необхідними для ефективної роботи в місцевому співавторстві і саморозвитку.
Програма включає в себе навчальний цикл:4-денний семінар-інтенсив
«Інструментарій аніматора»(лютий 2013 )та 6-денне стажування кращих
учасників у Європі.
14 грудня ц. р. прийшло повідомлення про те, що Ткачук В.П. потрапила у
проект «Територія розвитку» і матиме можливість з 11 по 15 лютого 2013
року пройти навчання в м. Чернігові за цією програмою.

Гол.бібліограф — краєзнавець.

Пункти доступу громадян.

В бібліотеках  — філіях ВМ ЦБС :  №1 ім.Н.Крупської , №7,№8,№13 — створені Пункти доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації органів влади. ПДГ — це інформаційні центри,де громадяни мають можливість отримувати інформацію органів державної влади та дізнатись,яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.В рамках виграного проекту програми «Бібліоміст» у визначених вище філіях діє безкоштовний доступ до мережі Інтернет,сюди регулярно надходить найновіша інформація про останні законодавчі матеріали.

Так,працівників бібліотек та зацікавлених користувачів запрошують до обговорення Закону «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»,а Національнальна бібліотека України ім. В.І.Вернадського підготувала  видання «Громадська думка про правотворення «.Електронну версію  цих документів ви зможете побачити в означених бібліотеках.

Головний методист.