Подорожжю на казковому потязі розпочались мистецькі вихідні біля бібліотеки-філії №13

2 червня в рамках проведення «Мистецьких вихідних» біля бібліотеки-філії №13 відбулась подорож-гра «Подорож на казковому потязі». Діти разом з ведучою, бібліотекарем Валентиною Ткачук, зупинялись на уявних зупинках, де їм пропонувалось виконати різного роду завдання.

На першій зупинці під назвою «Загадкова» дітлахи відгадували загадки.

На наступній станції, під назвою «Казкова», ми усі разом відгадували уривки пісень з мультиків та дитячих фільмів.

Потім ми вирушила далі і зупинились на станції «Єгипетські піраміди», де на мить поринули в минулі роки і створювали власноруч мумії. Особливо сподобався подорожуючим створення мумій, цей конкурс пройшов дуже жваво, а на пам’ять залишились чудові знімки.

Потім наш казковий потяг зупинився на станції «Вінниця», де ми відмітили, що один із мікрорайонів нашого міста, а саме Вишенька (де і знаходиться наша бібліотека) святкував 2 червня свій юбілей. Саме до цього заходу ми створили виставку «Вишенці — 50», де усі могли переглянути походження вулиць, які відносяться до мікрорайону Вишенька. До речі, виставку можна переглянути і зараз, адже вона знаходиться на вікнах бібліотеки.

Останню зупинку наш казковий потяг зробив на станції «Бібліотека», де усі учасники нашого заходу обмальовували на згадку свої ручки.


Самі дітлахи займались боді-артом, малювали самі собі та усім бажаючим невеличкі малюночки на руках та на обличчі.


По закінченню свята абсолютно усі присутні отримали призи. Головні призи, які надали спонсори свята ТРЦ «Мегамол» та компанія мобільного зв’язку «МТС», були вручені найактивнішим учасникам нашого заходу!


Цікавим стало вручення мегафішок! Ми не могли вибрати лише 5-х, тому вийшли із ситуації так: зав’язали очі ведучій, яка наосліп вибрала 5 щасливчиків, яким і були вручені мегафішки!


А всі інші отримали заохочувальні призи: книжечки, ручки, олівці, папки, стікери та ін. Дітям дуже сподобалось усе дійство, що відбувалось біля бібліотеки. Приємним було те, що допомагали діткам і батьки, які теж долучились до нашого заходу. Подорож на казковому потязі завершилась, але казковий паравозик, що залишився на асфальті біля бібліотеки, ще довго привертав погляди людей, що проходили повз бібліотеку!


Подорожжю на казковому потязі розпочались мистецькі вихідні біля бібліотеки-філії №13: 2 комментария

  1. Колеги, які Ви МОЛОДЦІ!!! Яке цікаве міроприємство! Оригінальна задумка! А головне — дітям подобається. Дивлюся, не поганих спонсорів маєте. А в нас з цим дуже велика проблема, а вони в нашій роботі ох як потрібні. Може поділитися досвідом?..

Обсуждение закрыто.