Будемо спортивні й дужі і бабусь любити дуже!

16.06. в рамках проекту «Мистецькі вихідні» біля бібліотеки-філії №13 відбулось свято «Будемо спортивні й дужі і бабусь любити дуже!». Так як в цей день уся Вінниця відзначала день бабусь, на майданчику біля бібліотеки зібрались активні бабусі зі своїми внуками. На святі бабусям пропонувалось прийняти участь у конкурсах («Господарочка», «Змотай швидше клубок») та дати відповіді на питання про свої життя!

 

Крім того, наші учасниці були дуже активними, вони й співали, і декламували вірші та гуморески (власні та інших авторів).

Розважались не тільки присутні бабусі, а й їхні внуки. Для них бібліотекарі підготували цікаві спортивні конкурси, а саме «У мішках», «Перенеси швидше м’ячик», «Намалюй бабусю із зав’язаними очима», «Переправа», конкурс емблем на асфальті.

 

 

Читачі нашої бібліотеки теж не залишились осторонь свята. Вони зачитували бабусям вірші, разом з бібліотекарями підготували стін-газету із фотографіями своїх бабусь.


Також гості свята, та усі, хто проходив повз бібліотеку зупиняли свої погляди на презентованій фотовиставці, що доповнювала свято.


Дякуючи нашим спонсорам ТРЦ «Мегамол», «МТС» та «Житомирські ласощі», ніхто не залишився без подарунка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*