Політ фантазії. Міні- фестиваль боді-арту в бібліотеці-філії № 10.

23 червня на майданчику біля бібліотеки-філії №10 в рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбувся міні- фестиваль боді-арту «Політ фантазії».

Політ фантазії. Міні- фестиваль боді-арту в бібліотеці-філії № 10.

23 червня на майданчику біля бібліотеки-філії №10 в рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбувся міні- фестиваль боді-арту «Політ фантазії».

Любі наші дідусі

23 червня 2012 року на майданчику біля бібліотеки-філії №13 в рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбулось свято «Наші любі дідусі», ведучою якого була провідний бібліотекар Федоренко Т.І. На свято були запрошені гості, постійні користувачі бібліотеки, письменники Куций Л.М., Пастушенко Л.Т,, жіночий ансамбль «Берегиня», вихованці хореографічної школи «Вишеньки». Залюбки долучалися до конкурсів, розваг, рухливих ігор, читання усмішок вінничани мікрорайону.

Бард Вероніка Остапчук виконала пісні про дідусів та онуків.

Письменник Леонід Куций, гість свята, читав свої вірші, розповів багато цікавого та відповідав на запитання присутніх на заході.

Свято доповнюв перегляд літератури та стінгазета із фото дідусів.

Учасники відгадували, хто із дідусів зображений на картині.

Гості та учасники приймали участь у вікторині «Євро 2012»

Постійний читач бібліотеки Ілля Пархоменко читав власний твір про свого дідуся!

На святі виступив гість, актор Анатолій Бендовський, який прочитав гуморески.

Учасники свята читають байку Дідуся Кенира (псевдонім Леоніда Глібова) «Вовк і кіт».

Діти із школи мистецтв «Вишенька» виконали танець «Із зонтиком», «Бариня».

Ансамбль «Берегиня» виконали пісні про дідусів, татусів та інші.

Дідусі приймали участь у конкурсах «Медбрат», «Хто сильніший» (вичавлення апельсинового соку).

Спонсори свята — ТРЦ «Мегамол», «Житомирські ласощі», «МТС» порадували учасників конкурсів подарунками.


Будемо спортивні й дужі і бабусь любити дуже!

16.06. в рамках проекту «Мистецькі вихідні» біля бібліотеки-філії №13 відбулось свято «Будемо спортивні й дужі і бабусь любити дуже!». Так як в цей день уся Вінниця відзначала день бабусь, на майданчику біля бібліотеки зібрались активні бабусі зі своїми внуками. На святі бабусям пропонувалось прийняти участь у конкурсах («Господарочка», «Змотай швидше клубок») та дати відповіді на питання про свої життя!

 

Крім того, наші учасниці були дуже активними, вони й співали, і декламували вірші та гуморески (власні та інших авторів).

Розважались не тільки присутні бабусі, а й їхні внуки. Для них бібліотекарі підготували цікаві спортивні конкурси, а саме «У мішках», «Перенеси швидше м’ячик», «Намалюй бабусю із зав’язаними очима», «Переправа», конкурс емблем на асфальті.

 

 

Читачі нашої бібліотеки теж не залишились осторонь свята. Вони зачитували бабусям вірші, разом з бібліотекарями підготували стін-газету із фотографіями своїх бабусь.


Також гості свята, та усі, хто проходив повз бібліотеку зупиняли свої погляди на презентованій фотовиставці, що доповнювала свято.


Дякуючи нашим спонсорам ТРЦ «Мегамол», «МТС» та «Житомирські ласощі», ніхто не залишився без подарунка.

«Лагідні бабусині руки». Родинне свято.

В рамках проекту «Мистецькі вихідні» на майданчику біля бібліотеки-філії №10(вул.Станіславського,30) відбулось родинне свято «Лагідні бабусині руки».

В програмі заходу відбулись конкурси, ігри,бліц-вікторина. Найактивніші учасники заходу були нагороджені подарунками та призами від компанії МТС,кондитерської фабрики ТДВ «Житомирські ласощі»,Мегамолл. Це:Оленюк Анастасія, Гринчук Ірина,Мельник Юлія, Півторак Влад, Голік Олександра,Кондратюк Софія,Мазур Владислав. Переможниця конкурсу «Намалюй свою бабусю»- Оленюк Анастасія.

Майстер-клас з бісероплетіння «Сонечко,сонечко,полети на небо…»

У рамках міні-проекту «Мистецькі вихідні»  на майданчику біля бібліотеки-філії №10 (вул.Станіславського,30) відбувся майстер-клас з бісероплетіння «Сонечко,сонечко,полети на небо…» Діти вчились плести з бісеру жучків-сонечок.

Виготовивши прикраси, діти умовно «випустили» їх в небо.

Також відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «Я малюю літо». Переможцями стал :Півторак Владислав,Діденко Ліза,Орлова Аліна,Шипа Марія. Перше місце  зайняла Мельник Юлія,за кращий виріб із бісеру, який носить назву»Букет для мами», яка отримала приз від  компанії МТС.

Захід пройшов цікаво,діти читали вірші, відгадували загадки.

Людмила Мороз.

«Кольори казкової веселки»

В рамках міні-проекту «Мистецькі вихідні» в бібліотеці-філії № 10  в суботу,02 червня  відбувся конкурс дитячого малюнку «Кольори казкової веселки».Діти малювали  малюнки на майданчику перед бібліотекою.Переможцями конкурсу стали:Ірина Гринчук,Богдана Іванова,Олександра Голік, Татуріна Анастасія,ПівторакВладислав.З дітьми була проведена театралізована вистава»Щасливий білет у дитинство».В гостях  у дітей були:Фея казок,Василина Премудра,Червона Шапочка,три чаклунки та інші казкові герої.Захід провела бібліотекар 2-ої категорії  бібліотеки-філії № 10 Мороз Л.А.

«Закон захищає дитинство»

Напередодні Дня захисту дітей у бібліотеці №3 була проведена година правової грамотності «Закон захищає дитинство».

Учні 6-природничого класу школи-гімназії №23 в ігровій формі  обговорювали цікаві та актуальні питання про права дітей.

Під час вікторини «Права дитини не забудь, уважним  завжди й всюди будь» діти відповідали на запитання , які обєднували художню літературу із законами про права дітей, відгадували автора , назву твору або персонажа та виявляли, які права дитини було порушено.

Захід доповнювала виставка-порада «Ти людина, і тим неповторна».

Крижанівська Оксана

Подорожжю на казковому потязі розпочались мистецькі вихідні біля бібліотеки-філії №13

2 червня в рамках проведення «Мистецьких вихідних» біля бібліотеки-філії №13 відбулась подорож-гра «Подорож на казковому потязі». Діти разом з ведучою, бібліотекарем Валентиною Ткачук, зупинялись на уявних зупинках, де їм пропонувалось виконати різного роду завдання.

На першій зупинці під назвою «Загадкова» дітлахи відгадували загадки.

На наступній станції, під назвою «Казкова», ми усі разом відгадували уривки пісень з мультиків та дитячих фільмів.

Потім ми вирушила далі і зупинились на станції «Єгипетські піраміди», де на мить поринули в минулі роки і створювали власноруч мумії. Особливо сподобався подорожуючим створення мумій, цей конкурс пройшов дуже жваво, а на пам’ять залишились чудові знімки.

Потім наш казковий потяг зупинився на станції «Вінниця», де ми відмітили, що один із мікрорайонів нашого міста, а саме Вишенька (де і знаходиться наша бібліотека) святкував 2 червня свій юбілей. Саме до цього заходу ми створили виставку «Вишенці — 50», де усі могли переглянути походження вулиць, які відносяться до мікрорайону Вишенька. До речі, виставку можна переглянути і зараз, адже вона знаходиться на вікнах бібліотеки.

Останню зупинку наш казковий потяг зробив на станції «Бібліотека», де усі учасники нашого заходу обмальовували на згадку свої ручки.


Самі дітлахи займались боді-артом, малювали самі собі та усім бажаючим невеличкі малюночки на руках та на обличчі.


По закінченню свята абсолютно усі присутні отримали призи. Головні призи, які надали спонсори свята ТРЦ «Мегамол» та компанія мобільного зв’язку «МТС», були вручені найактивнішим учасникам нашого заходу!


Цікавим стало вручення мегафішок! Ми не могли вибрати лише 5-х, тому вийшли із ситуації так: зав’язали очі ведучій, яка наосліп вибрала 5 щасливчиків, яким і були вручені мегафішки!


А всі інші отримали заохочувальні призи: книжечки, ручки, олівці, папки, стікери та ін. Дітям дуже сподобалось усе дійство, що відбувалось біля бібліотеки. Приємним було те, що допомагали діткам і батьки, які теж долучились до нашого заходу. Подорож на казковому потязі завершилась, але казковий паравозик, що залишився на асфальті біля бібліотеки, ще довго привертав погляди людей, що проходили повз бібліотеку!


«Твою любов я ніжно відчуваю!»

Травневе засідання клубу «Сучасник» у КІБІТі, проведене працівниками бібліотеки №3 Крижанівською О. та Карпенко І. було присвячене до Дня матері. «Твою любов я ніжно відчуваю» — літературно-мистецька композиція — дуже сподобалася студентам, знайшла теплий відгук у їхніх серцях. Материнська тема розкривалася на прикладі матері-героїні Олександри Абрамівни Деревської. Знайомство з історією життя цієї величної постаті не залишило байдужими не тільки студентів, а й викладачів та інших працівників КІБІТу.