Літературна подорож «Цікавий світ навколо тебе»

22 травня в бібліотеці-філії №13 відбулась літературна подорож «Цікавий світ навколо тебе» з учнями 1-Б класу ЗОШ №23.


Подорож почалася зі знайомства із новими літературними надходженнями бібліотеки. Дітки уважно і обережно перелистували сторінки кольорових книг та якскравих журналів. Потім активно відгадували загадки, запропоновані бібліотекарями.

Звісно, перший клас — це ще зовсім юна дітвора, яким важко всидіти на місці. Бібліотекарі, Огороднічук В.Д. та Ткачук В.П. запропонували школярам невеличку фізкульт-хвилинку.

А цікавим продовженням подорожі стало прослуховування гімну про бібліотеку (яка супроводжувалась уривками із мультиків) та перегляд мультику про улюбленицю усіх дітей Машу (мультик «Маша і ведмідь»).


Літературна подорож завершилась. Час повертатись до школи! Але дітки пообіцяли заходити до бібліотеки ще не один раз!


«Це свято не затьмариться в віках…»

7 травня в Центральній дитячій бібліотеці пройшло показове засідання клубу «Бібліознайко» (3Б кл. ЗОШ №10, кл. кер. О. М. Трофімова), присвячене Дню Перемоги. Керівник клубу Харківська В. В., гол. бібліотекар ЦДБ, запросила на зустріч з членами клубу ветеранів та «дітей війни».

Ігнатович Г. М., яка в трьохрічному віці стала в’язнем німецького концтабору, поділилась своїми спогадами про ті страшні свої дитячі роки. Також згадали про своє обпалене війною дитинство Т. С. Ковальчук, З. Б. Літке, В. І. Клакова, Т. Н. Рижа, Н. Г. Осіпова, Н. М. Куца.

Члени клубу «Біюліознайко» декламували вірші про війну, а жіночий ансамбль «Вечірні зорі», учасницями якого є «діти війни»,

виконали пісні про воєнні роки: «Червоні ромашки», «Сльоза на маминім лиці», «Катюша», «Письмо с фронта» та «Родная страна». Всі діти, як члени клубу, так і запрошені учні 3Б та 4А ЗОШ №15, були зворушені зустріччю, байдужим не лишився ніхто.

Діти подякували  гостям та привітали їх квітами зі святом Перемоги.

Заняття гуртка «У світі казки чарівної»

10.05.2012 в бібліотеці-філії №13 відбулося заняття гуртка «У світі казки чарівної» із до школяриками ДНЗ №52, група №8. Керівник – Скаковська С.С.


Присутніх було 22 дітей. Дошкільнята слухали українську народну казку «Солом’яний бичок», а також самі читали, розповідали віршики, відгадували загадки.


Казка – найпопулярніший і найпоширеніший у світі жанр народної творчості. Казка – це сховище вічних істин. Вона вчить добру, мудрості, краси, любові і саме головне, що вона має щасливе закінчення.


Завдяки заняттям гуртка «У світі казки чарівної» маленькі читачі відвідують бібліотеку та вчаться читати.


«Багато є на світі книг, не читаних тобою»

8.05.2012 в бібліотеці-філії №13 відбувся інтерактивний літературний ранок «Багато в світі є книжко, не читаних тобою» з учнями 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №33.
Мета заходу – познайомити школярів із новими надходженнями бібліотеки, залучити до читання художньої літератури, прищепити любов до книги.


В ході ознайомлення дітей із бібліотечними цікавинками, бібліотекарі Огороднічук В.Д. та Ткачук В.П. зуміли залучити дітей до рухливих ігор та відгадування загадок. Адже, стомлені на уроках першокласники, складно сприймають інформацію, тому ми намагались долучити різні види роботи. Приємним сюрпризом для дітлахів стала гра «Відгадай пісню із мультика», де вони не лише відгадували запропоновані композиції, а й усі разом співали.

Такі заходи допомагають прищепити іще зовсім юним дітлахам любов до книги та залучити до відвідування бібліотеки. Усі першокласники покидали стіни дитячого читального залу задоволені та щасливі, а на запитання «Чи прийдете до нас ще?» всі, в один голос, гучно та голосно відповіли «ТАК!»«Ви героями вернулися додому»

У ці світлі травневі дні доземно вклоняємося визволителям. В бібліотеці-філії №13 пройшов урок-реквієм «Стежина пам’яті». Своїми спогадами ділилася ветеран-визволитель О.І. Твердохліб.


Відзначаючи 67 річницю перемоги бібліотека-філія №13 та бібліотека-філія №1 ім. Крупської приймали участь у заходах «Естафета поколінь», які проходили в м.Вінниці, зокрема на алеї ЦПКіВ ім. Горького.


На книжково-ілюстративній експозиції було представлено більше 70 книг про Велику Вітчизняну Війну та книга пам’яті про визволення Вінниччини. Мешканці та гості міста мали змогу познайомитись з представленими експонатами війни.