«Книга — не пряник,а дітей до себе манить»

Справжньою родзинкою ЦДБ є відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 -4-х класів. Працівники відділу:головний бібліотекар -Харківська В.В. та бібліотекар 1-ї категорії Андронік О.С.- завжди привітно зустрінуть,уважно вислухають,з задоволенням виконають  запит кожної дитини,із вдячністю проведуть та з нетерпінням будуть чекати  ще і ще на зустріч з кожним книголюбом. Зали кигозбірні приваблюють учнів молодших класів до книги, участі в масових заходах ,творчості під час занятть у клубі «Бібліознайко» та у гуртку «Друзі бібліотеки»

Кращі роботи гуртківців подані на виставці — інсталяції»Хочеш так навчитись — приходь до бібліотеки!».Заняття гуртка «Друзі бібліотеки» проходять під девізом:»Горщики ліплять не святі — майстра руки золоті».Світлини кращих гуртківців -Дороган Н.,Бікташевої Н.,Швець Л.,Кисліцина В.,Сінчук Н.,Сліпчик Д.,Полякової А. представлені на спеціальному стенді.

Абонемент цього відділу вражає багаточисельними зверненнями:«Завітайте до нашого малишкового,книжково — казкового,кольорово — іграшкового абонементу.Із кожного куточку,з кожної книжкової полиці вас виглядають,на вас чекаюгь казкові герої,які бажають розповісти вам багато цікавих,фантастичних,пригодницьких,загадкових історій.»

Головний методист.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*