Моя пісня в душі, моя доля в культурі

 

Бібліотека №3(22) запрошує Вас здійснити цікаву подорож по виставці «Моя пісня в душі, моя доля в культурі», присвяченій Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. Тут можна ознайомитися з культурно-мистецькою спадщиною нашого народу і побачити вироби декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені руками наших читачів. Прекрасні, неповторні роботи представлені у різних техніках.

«Різьблена краса» у виконанні Логінова А.І. перетворює звичайне дерево у витвір мистецтва. Майстер працює у техніці , схожій на витинанку.

«Клаптик до клаптика» Берестової Н.В.- роботи у модному нині стилі «печворк» створюють затишок у будь-якій оселі.

«Плетене диво», яке робить Смфль Ю. Г.,виконане у техніці лозоплетіння. Але відкриємо невеличкий секрет . Насправдй це звичайна газета.

«Невеликий гачок та клубочок ниток» знадобився майстрині Коломієць Г. Д. для створення ажурних серветок та вишуканого плетеного сервіза. Аще вона виготовляє чудові вибиті килими.

«Нитка єднання зі світом» повязує нас усіх із найріднішим кожній справжній українській душі видом мистецтва — вишивкою, через роботи Андронік О. С.

Доповнюють нашу вставку листівки, створені руками майстринь із ГО»Гармонія». Їхніми роботами можна не лише милуватися, а й придбати.

Запршуємо всіх, небайдужих до культури і мистецтва!

Крижанівська О.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*