Міжнародний день рідної мови

21 лютого в бібліотеці-філії ім.Н.К.Крупської  відбувся масовий захід під назвою «Плекаймо рідне слово» присвячений міжнародному дню рідної мови. На свято були запрошені учні школи №9 на чолі з викладачем ук раїнської мови та літератури Нестеренко З.Й. та студенти будівельного технікуму групи 18-А2 з класним керівником Комаровсьскою І.О. та відвідувачі бібліотеки.

цуацац

hgngh

иапиаи

Були проведені цікаві мовознавчі конкурси. Переможці отримали подарунки. Школяри та студенти нагадали присутнім історію розвитку української мови, декламували улюблені  поезії класиків та сучасних українських письменників, співали українських пісень. Свято у бібліотеці та спілкування принесло задоволення  всім присутнім.

ffghf

оьорьо

цаца

24 лютого              Вергун О.М.

«Стріли Амура»

14.02.2012року в бібліотеці-філії №13 проведене ігрове шоу «Стріли Амура». Постійні користувачі бібліотеки, учні  старших та середніх класів СШ№23 , СШ№33 святкували День Закоханих у Інтернет-центрі.Учні мали можливість довідатись з інтернету: про історію виникнення свята, створити яскраві заставки робочого столу компьютера, переглянути відеоролики, знайти відповіді на літературні вікторини, підготувати вислови про кохання.

Цікавою родзинкою шоу, були створені власноруч дітьми «Дерево кохання» та «Столик для закоханих»

 

«Veni, vidi, vici»

Працівники бібліотеки — філії №12 отримали обладнання та канцелярські товари на суму 5000 грн. за перемогу в грантовому конкурсі «Через досвід до успіху»Організації громадських активностей ,направлених на надання послуг позакласного та позашкільного виховання та навчання дітей і молоді міста Вінниці ,Благодійного фонду  «Подільська громада».Майже 4 роки спільно з фондом «Бригантина»  працівниками бібліотеки надається  безкоштовна допомога дітям з багатодітних та малозабезпеченних  сімей по підготовці до школи ,вивченню іноземних мов та ін.Завдяки отриманому обладнанню — телевізор,фотоапарат, DVD — плеєр  та ін.- заняття будуть проходити якісно.

Успіх приходить до тих,хто йде до нього з набутим досвідом, бачить перспективу в координації з грамадськими організаціями — і перемагає!

«Прийшов,побачив,переміг»(Юлій Цезар).

Головний методист.«Усе любов’ю зміряне до дна»

«Усе любов’ю зміряне до дна». Під таким заголовком відбулася година спілкування в бібліотеці — філії №8Любов стоїть біля витоків життя, стверджує у людини людське, підвищує нас перед злом.

Тому, метою заходу було збагатити дітей і юнацтво знаннями про це найсвітліше почуття, дати відповіді на безліч запитань, які однаково хвилюють і геніїв і звичайних людей.

бібліотека — філія №8 Мартинюк Т. Е.

 

«Два в одному»

Мікрорайон «Вишенька» незабаром поповниться новою сімейною бібліотекою.Для здійснення цього задуму є нагальна потреба у проведенні часткового ремонту  майбутньої кімнати гурткової роботи.

Працівники філії №3 та №13 своїми силами проводять  ремонт

і сподіваються на те,що ця бібліотека стане кращим культурним  центром міста  та осередком  сімейного  дозвілля.

Головний методист.

Всі закохані — у філії №20!

 

11.02.12 р. у бібліотеці №20 відбулось «Свято всіх закоханих», на яке у яскравий зимовий день завітало чи не пів — Хутора ім. Т.Шевченка.

Розпочалось дійство як  віршована композиція під музику Е.Маріконне.

Далі відбулись різноманітні конкурси,виконувались пісні,читались вірші.

У виконанні танцюристів Віки та Максима Мадей глядачі побачили вальс закоханих.

На захід була запрошена родина Осипових, які 45 років прожили разом і зберегли скарб любові та взаємоповаги.

Валерій Арамович на гітарі виконав пісню Булата Окуджави, Катерина Костянтинівна напекла смачні пиріжки та пригостила всіх запрошених.

Учасники конкурсів були нагороджені солодощами, а присутні насолодились побаченим дійством.

С.Мандренко

Мороз — не перешкода!

Лютневі морози не завадили зібратись членам гуртка «Умілі ручки» в приміщенні бібліотеки № 20 на чергове заняття,яке було присвячене роботі з бісеру.


Майстер — клас з виготовлення «Бабки»( «стрекоза» — рос.) провела зав. відділом початкового технічного моделювання ОЦТТУМ Ольга Григорівна Пилипчук.

Займались діти від дошкільного до старшого шкільного віку,велику вдячність висловлювали як бібліотекареві — Світлані Мандренко,так і справжньому фахівцю своєї справи —  О.Г.Пилипчук,яка своїм щирим бажанням поділитись  знаннями з ближнім залучає дітей до прекрасного.

Головний методист.

Засідання клубу «Цікаве дозвілля» в бібліотеці-філії ім.Крупської

10 лютого в бібліотеці-філії ім.Крупської відбулось чергове засідання клубу «Цікаве дозвілля».

На передодні свята всіх закоханих гуртківці виготовляли подарунки та валентинки для рідних та друзів.

Майстер-клас проводила керівник відділу початкового технічного моделювання ОЦТТУМ  частий гість та друг бібліотеки Пилипчук О.Г. Запрошуєм бажаючих  до нашого клубу «Цікаве дозвілля».

1

2

3

4

5

6

13 лютого 2012 року                       зав.філією Вергун О.М.

Робота клубів в бібліотеці ім.Крупської

 

В  2012 році в бібліотеці ім.Крупської розпочав роботу новий клуб «Happy Englih».

Засідання клубу відвідують наймолодші користувачі філії, які в ігровій формі весело та цікаво вивчають англійську мову. Нове комп»ютерне обладнання дає можливість прослуховувати та дивитись програми та мультфільми англійською.  Керівник клубу Гнатенко Л.Ф. запрошує бажаючих  в клуб.

1

2

3

13 лютого 2012 року                                                зав.філією Вергун О.М.