Незабаром Новий рік.

10 грудня 2011 р.  в  бібліотеці-філії №20 відбулось чергове засідання гуртка «Умілі ручки» на тему «Новорічні іграшки, прикраси до Нового року». Спільно з працівником бібліотеки Мандренко С.С. заняття провела заступник директора з гурткової роботи Пилипчук О.Г. Діти віддаленого мікрорайону — хутір Шевченка — працювали з великим натхненням, із зацікавленням виконували вироби з бісеру, кольорового паперу. Кожна дитина підготувала подарунок  для своїх друзів та рідних.На заняття гуртка приходять все більше та більше дітей,які запрошують своїх друзів та рідних.

Гуртки та клуби чекають на вас в бібліотеках міста.

15 листопада в приміщенні читального залу ЦМБ ім. І.Бевза відбулось чергове розширене засідання ради департументу культури. На ньому було розглянуто роботу гуртків та клубів Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

У 2011 році в міських книгозбірнях працювали  69 таких читацьких об’єднань. Аналізом ефективності їх роботи розпочав засідання директор бібліотечної мережі В. В. Малінін. Наступна доповідь була присвячена результатам перевірки роботи читацьких об’єднань спеціалістами департаменту культури. Її виголосила головний спеціаліст департаменту Т. І. Міщан. Далі присутні заслухали звіти – у вигляді презентацій — про гурткову та клубну роботу керівників структурних підрозділів.