«Умілі ручки» на Хуторі ім.Т.Шевченка

Продовжує активно працювати гурток «Умілі ручки» в бібліотеці-філії №20. (вул. Марка Вовчка,39).  15 жовтня поточного року було проведено заняття на тему: «Какая кокетливая змея,» «»Этот лев не очень злой».


Присутні члени гуртка -12 дітей різного віку — виготовляли саморобки з підручного матеріалу: папір ,картон,  прозора стрічка,  яєчні лотки ; використовували  фарби,олівці,ножиці,клей та ін.


Дітям було дуже цікаво, весело; вони пізнали багато нового. Хлопчики та дівчата отримали задоволення від іграшок, створених своїми руками.29 жовтня в бібліотеці відбулось заняття гуртка на тему: «Мистецтво з бісеру». Була запрошена Пилипчук Ольга Григорівна, заступник директора з гурткової роботи Обласного центру творчості учнівської молоді.

Заняття  проведено на найвищому рівні. Ольга Григорівна коротко розповіла дітям про історію ремесла  плетіння з бісеру ,відкрила свої секрети та маленькі хитрощі у роботи з цим матеріалом. Вона пояснила, що у першу чергу потрібно бажання, терпіння і трішки фантазії —  і все буде добре у вашому прагненні зробити оригінальні речі з будь-якого матеріалу.

Майстриня навчила дітей виготовляти сувеніри,прикраси з бісеру: вишеньки, метелики, різноманітні квіти. Діти отримали задоволення від проведеного заходу,кожний приніс додому сувенір, виготовлений своїми руками.Діти щиро запросили Ольгу Григорівну на подальші  заняття.


Гурток працює у суботу з 12.00-ї години.Запрошуємо всіх,будемо вдячні за спонсорську допомогу,в т.ч.і за різноманітні витратні матеріали.

Ваші діти -наші діти,вони все повинні вміти!

Мандренко С.

«Умілі ручки» на Хуторі ім.Т.Шевченка: 1 комментарий

  1. Дякуючи бібліотекареві С.Мандренко, бібліотека №20 займає помітне місце у житті мешканців, особливо юних, хутора Шевченка.

Обсуждение закрыто.