Бал осінніх листочків

Гурток «Умілі ручки» в бібліотеці №20 на хуторі Шевченка знову здивував своїх відвідувачів:керівник гуртка — Мандренко С.С. навчила дітей із зібраних сухих листочків створювати картини, осінній вернісаж,аплікації:голуб,білочка,півник та ін.

В роботі згодилось все:сухе листя,каштани,насіння соняшника,яблука.

Діти працювали з захопленням,старанно, з великим зацікавленням в наслідках своєі роботи, а це: Марковський Діма та Вадим, Матвійчук Андрій та Антон, Гусак Ліза, Руда Ірина, Левенчук Ганна, Мельничук Олександра, Фесюк Ганна, Галайко Ірина, Германчук Ірина, Охріменко Катерина та Марина, Самойлюк Юля, Бурлак Роман, Воронюк Маріанна.


Запрошуємо всіх на наступні заняття!


«Умілі ручки» на Хуторі ім.Т.Шевченка

Продовжує активно працювати гурток «Умілі ручки» в бібліотеці-філії №20. (вул. Марка Вовчка,39).  15 жовтня поточного року було проведено заняття на тему: «Какая кокетливая змея,» «»Этот лев не очень злой».


Присутні члени гуртка -12 дітей різного віку — виготовляли саморобки з підручного матеріалу: папір ,картон,  прозора стрічка,  яєчні лотки ; використовували  фарби,олівці,ножиці,клей та ін.


Дітям було дуже цікаво, весело; вони пізнали багато нового. Хлопчики та дівчата отримали задоволення від іграшок, створених своїми руками.29 жовтня в бібліотеці відбулось заняття гуртка на тему: «Мистецтво з бісеру». Була запрошена Пилипчук Ольга Григорівна, заступник директора з гурткової роботи Обласного центру творчості учнівської молоді.

Заняття  проведено на найвищому рівні. Ольга Григорівна коротко розповіла дітям про історію ремесла  плетіння з бісеру ,відкрила свої секрети та маленькі хитрощі у роботи з цим матеріалом. Вона пояснила, що у першу чергу потрібно бажання, терпіння і трішки фантазії —  і все буде добре у вашому прагненні зробити оригінальні речі з будь-якого матеріалу.

Майстриня навчила дітей виготовляти сувеніри,прикраси з бісеру: вишеньки, метелики, різноманітні квіти. Діти отримали задоволення від проведеного заходу,кожний приніс додому сувенір, виготовлений своїми руками.Діти щиро запросили Ольгу Григорівну на подальші  заняття.


Гурток працює у суботу з 12.00-ї години.Запрошуємо всіх,будемо вдячні за спонсорську допомогу,в т.ч.і за різноманітні витратні матеріали.

Ваші діти -наші діти,вони все повинні вміти!

Мандренко С.

Аура милосердя

І знову запрошує бібліотека -філія №22!

9 листопада 2011 року о 14.30 в приміщенні бібліотеки-філії №22 (вул. Келецька,59, тел. 46-96-29) відбудеться година спілкування «Аура милосердя» з представленням виставки-експозиції «Руками створена краса» соціально-реабілітаційного центру «Гармонія».

До бібліотеки завітають учні коледжу конструювання одягу.

Запрошуються всі бажаючі.Виставка буде діяти до 20 листопада.

Головний методист

Бібліотека йде в люди.

26 жовтня працівниками бібліотеки — філії №22 в рамках співпраці з Київським інститутом бізнесу і технологій була проведена виставка -презентація «Моя золота полиця».


На виставці представлені художні твори та критичні матеріали,які відображають етапи становлення літератури в цілому.Окремими розділами висвітлювалась тематика світової та української класики — розділ»Мистецтво бути читачем», та сучасної української прози -«На хвилинку зупинись,на новинку подивись».


А під рубрикою «Квіт Подільського слова» студенти вишу ознайомились з творчістю поетів Вінниччини.


Головний спеціаліст бібліотеки -філії № 22 —  Мялковська Світлана провела змістовний огляд за розділами виставки, бесіду про читання,його користь та доцільність для сучасної молоді.


Світлана та Оксана.

«Перша персональна фотовиставка — в бібліотеці».

27 жовтня в бібліотеці-філії № 11 відкрилася персональна фотовиставка Олега Волощука «Моя Вінниця. Незвичайні фотографії звичайного міста».

Волощук Олег — вінницький фотохудожник, член фотоклубу «Обрій», учасник та лауреат міських та всеукраїнських фотоконкурсів. Учасник та організатор від міського клубу фотомистецтва «Обрій». Фотографією займається вже протягом десяти років, проте по справжньому почав цим захоплюватися лише останні п`ять років.

Ставши членом фотоклубу, почав брати активну участь у всіх заходах громадської організації. Серед основних пріоритетів фотохудожника — міський пейзаж. Саме цей жанр представлено на першій власній виставці «Моя Вінниця. Незвичайні фотографії звичайного міста».

Непідробна любов до рідного міста та патріотизм дозволили автору зібрати цікаву колекцію фотографій з різних куточків Вінниці. Представлена експозиція — це комбінування різних за технікою та сюжетами робіт, що створюють неповторний ряд чаруючих світлин. Яскравий сонячний день на одних фото змінюється прохолодним туманним вечором на інших; добре всім впізнана, але якось дивно викривлена башта змінюється фотографією неосяжного оком класичного пейзажу краєвиду…

Виставка фотографій Олега Волощука — це справжній прояв витонченого смаку, художньої майстерності автора та гуманізму.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фотовиставку!

Завідуюча бібліотекою-філією Плотнікова С. В.

«Чарівний світ природи».

21 жовтня в бібліотеці-філії № 11 відбулося чергове засідання клубу «Країна Читалія» на тему: «Чарівний світ природи». Це засідання було виїздним і проходило в ЗОШ № 16.

Керівник клубу — Богданюк Л. А. — провела огляд літератури про природу, яку можна прочитати в бібліотеці, а також огляд літератури, яку принесли діти на засідання.

Учні розповідали про прочитані твори, розгадували загадки про природу, згадували прислів`я про тварин.

Члени клубу дуже талановиті та творчі, самі пишуть вірші, казки, оповідання. На засіданні юні поети читали свої вірші про тварин.

Богданюк Л. А. розповіла про Червону книгу і про тварин, занесених до цієї книги, а також про тварин Червоної книги, які мешкають на Вінниччині.

Завідуюча бібліотекою-філією № 11 Плотнікова С. В.