Перший ювілей у Першу Пречисту.

Сьогодні директор ВМ ЦБС Н.І.Скорик відзначає свій перший славний ювілей.Вітаю Вас,Ніно Іванівно, із цікавою датою,бажаю здоров’я на довгі роки Вам і вашим близьким та рідним, а життя — завжди ставить лише п’ятірки.

Людмила Павлівна.

«Літній вернісаж».

25 серпня в бібліотеці-філії № 11 відбулося відкриття фотовиставки на тему: «Літній вернісаж».

Це вже друга виставка в співпраці бібліотеки і вінницького міського народного клубу фотомистецтва «Обрій».

Літні канікули у школярів та студентів, відпустка на морському узбережжі, подорожі з наплічником та наметом — все це асоціації, що виникають зазвичай при згадуванні такої прекрасної пори року як літо. Звісно, це і традиційні літні свята Івана Купала з їхнім невід`ємним атрибутом — обрядом масового купання, обливання та кидання у воду всіх і вся. Це і польові квіти під палаючими променями літнього сонцестояння. І подорожі забутими стежками Карпатських полонин та Кримських плато… Та й у рідному місті є де провести час на вихідних — спортивні майданчики запрошують шанувальників хокею на траві та футболу позмагатись за звання чемпіона та виграти символічний кубок або грамоту. Ось неповний перелік тем, що ввійшли у склад нової експозиції, представленої фотоклубом «Обрій».

Представлені фотографії різножанрові — пейзаж, портрет, макро, стріт-фото (вулична фотографія). жанрове фото, натюрморт. Проте поділ на жанри тут доволі умовний, бо чіткої границі немає і не може бути — портрет пастуха в полі є і жанровим напрямком, і. власне портретом. А червоні маки у стилі макро — пейзаж…

В експозиції представлено роботи тринадцяти авторів, кожному з яких притаманний свій смак, свій погляд, своя техніка і, власне особисті уподобання. Тому й фотографії, що можна побачити на вернісажі досить різнопланові, відрізняються і технікою виконання, і жанрами. Їх можна довго, з інтересом переглядати, поволі відкриваючи для себе щось нове, цікаве, прекрасне…

Працівники бібліотеки запрошують всіх, кому шкода розлучатися з літом, кому сумно, самотньо, а також всіх цінителів прекрасного завітати на фотовиставку «Літній вернісаж». В бібліотеці-філії № 11 літо затримається ще на 2 місяці! Ласкаво просимо!

Завідуюча бібліотекою-філією № 11 Плотнікова С. В.

 

20-та річниця Незалежності.

До Дня Незалежності України бібліотека-філія ім. Т.Г.Шевченка оформила тематичну виставку «Земля Вітчизни квітни і живи».

Виставка складається з двох підрозділів. «Це- моя Україна,що у серці одна» Перший підрозділ знайомить відвідувачів з історією,географією.традиціями,видатними діячами усіх регіонів України ,з їх неповторністю.

Другий підрозділ виставки «Вінничина Незалежна»-включає краєзнавчий матеріал,зібраний працівниками бібліотеки у останні роки Незалежності.

Свою виставку ми розмістили у вітрині нашої бібліотеки,тому її зможуть побачити не тільки  наші користувачі,а усі жителі мікрорайону. Вже почали надходити схвальні відгуки про цю виставку від наших читачів та слова подяки.Це  надихає нас і дає наснагу для подальшої плідної праці

Завідуюча бібліотекою ім.Т.Г.Шевченка Маняк Т.М.

 

Вітаємо!

Працівники ЦБС здатні не тільки плідно працювати,але й цікаво відпочивати.3 -го серпня бібліотекар 1-ї категорії  відділу комплектування ЦМБ Шеремет Ніна Павлівна відзначила славний ювілей,з яким її прийшли привітати колеги,друзі та рідні.

Багато добрих,теплих слів почула Ніна Павлівна у свою адресу,отримала цінні подарунки та чудові квіти.На свято прибули й незвичні гості…