20-й річниці присвячується.

І знову нас здивувала бібліотека-філія №13! Першими серед бібліотек міста її працівники підготували розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Від роду до народу слався,Україно!», присвячену 20-й річниці з дня проголошення  Незалежності України.

Наша вдячність -провідному бібліотекарю філії Федоренко Тамарі Іванівні,яка з великим надхненням підійшла до втілення у життя своєї ідеї по наповненню виставки цікавим фактографічним матеріалом із залученням архівних документів,предметів  національного побуту,знакового ілюстративного матеріалу,над яким працювали всі працівники бібліотеки.

Завідуюча філією — Продан Ірина Василівна та її колеги запрошують всіх долучитись до цієї небаченої краси .


Головний методист

Переможці навчаються.

З 18 по 22 липня на базі тренінгового центру ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва проходять навчання працівники бібліотек- філій ВМ ЦБС, які стали переможцями другого раунду конкурсу»Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» Програми «Бібліоміст».

Головний методист


Відкриваємо нові горизонти

Працівники бібліотекифілії № 21  ім.Н.К. Крупської (проспект М.Коцюбинського,49)створили свій блог:biblioteka-21.blogspot.com

Найстарша бібліотека міста Вінниці ввійшла до Всесвітньої мережі INTERNET і запрошує до спілкування.

«Вінниця очима молодих».

30 червня в бібліотеці-філії №11 відбулося відкриття фотовиставки на тему: «Вінниця очима молодих».

Фотографія давно завоювала почесне місце в мистецтві, як серед любителів, так і серед професіоналів. Ця виставка — плід співпраці бібліотеки з представниками вінницького народного фотоклубу «Обрій».

Останніми роками молодь нашого міста стала досить активно долучатись до такого сучасного виду мистецтва як художня фотографія. Доступність та широкий вибір фототехніки та аксесуарів, а також гостра потреба проявити свої здібності дали поштовх представникам творчої молоді нашого міста займатися у вільний час фотографією. Знімають все — друзів та родичів, події та буденність, вулиці та задвірки тощо. Користуються незвичними та цікавими прийомами фотозйомки та обробки фотографій. Звісно, демонстрація власних здобутків у вузькому колі друзів для багатьох стає вже затісною. І як наслідок — поява такої добірки фоторобіт, представлених на виставці. Це дуже суб`єктивний погляд творчих молодих людей на місто, в якому ми живемо. Цей погляд може співпадати з нашим, а може не співпадати. Може відкрити деякі звичні куточки, будівлі, моменти життя з дуже несподіваного для нас боку.

В експозиції прийняли участь: Сергій Крот, Олег Волощук, Ярослав Наскрипняк, Вікторія Щеголькова, Вікторія Забудько, Олексій Карпенко, Вадим та Софія Козловські. Вони поділилися з гостями виставки своїми творчими здобутками, сперечалися за змістом своїх робіт, пояснювали де-які не всім зрозумілі моменти.

Різноманітність жанрів представлених робіт (портрет, пейзаж, вулична фотографія, урбаністичний пейзаж) говорить про різнобічність смаків і поглядів молодих фотохудожників. Проте об`єднує всіх їх одне — прагнення, потяг до прекрасного, і власна творчість — прекрасний спосіб здолати перешкоди для досягнення цієї мети.

Мета цієї виставки показати, що будь-який момент нашого життя може бути прекрасним. Хочеться, щоб кожен зупинився хоч на якусь мить, оглядівся навколо себе і зміг побачити красу цієї миті, сьогодні, тут і зараз. Якщо, подивившись представлені роботи, ви станете трохи уважніші, трохи кращі, красивіші; якщо вони допомагатимуть перетворенню людини-робота на людину-творця, а енергію руйнування трансформувати в творення, це означає, що ця праця — не марна.

Працівники бібліотеки сподіваються, що фотовиставки стануть ще однією традицією, нарівні з традицією раз на місяць проводити зустрічі читачів з цікавими людьми Вінниччини — письменниками, акторами, спортсменами, психологами, юристами, лікарями, представниками влади тощо.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.