«Казкові герої руками дітей».

24 червня в бібліотеці-філії №11 відбулося заключне заняття літньої школи саморобок «Майструємо радість своїми руками» для учнів літнього табору при ЗОШ №16 «Соколята». На занятті були присутні діти загону №3 (вихователі — Гріщенко Т. П. і Секретна Е. В.).

Умілими руками учнів були зроблені паперові літаки, машини, телефон, казкові сюжети. Діти, які впоралися із завданням раніше за інших, роздивлялись яскраві, цікаві книжки.

Літній табір завершив свою роботу, але працівники бібліотеки запрошують всіх юних користувачів приходити до бібліотеки на протязі літа, знаходити в книжках відповіді на численні запитання, а також змайструвати чергову саморобку самому чи з друзями.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

«Дружно працюємо, весело граємось».

23 червня в бібліотеці-філії №11 заняття  школи саморобок відвідали учні загону №4 літнього табору «Соколята» при ЗОШ №16 (вихователі — Середа О. М. і Лєпєтун Л. В.).

Діти робили аплікації,  героїв пальчикового театру, казкових героїв.

Під час роботи учні не тільки отримали  радість від кінцевого результату — чудових паперових іграшок, але й непомітно для себе розвивали дрібну моторику кистів рук.

По закінченні заняття діти мали змогу погратися іграшками, зробленими власноруч.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

«Як не знаєш — розпитаєш, коли мудрий — відгадаєш».

21-го червня в бібліотеці-філії №11 відбулося засідання клубу «Країна Читалія» на тему: «Як не знаєш — розпитай, коли мудрий — відгадай».

В усній художній творчості кожного народу з давніх-давен живе й постійно розвивається, активно функціонує загадка як засіб розвитку уважності, кмітливості, тямущості, випробування розумових здібностей людини. Кожна загадка несе в себе елемент гри, що збуджує увагу того, хто має її відгадати, розвиває художнє мислення. Віршовані загадки збагачують знання дітей, розвивають їх, виховують в них любов до рідної мови; розширюють уявлення про навколишній світ.

Учні із задоволенням відгадували загадки, запропоновані бібліотекарями, а також улюблені загадки, які діти загадували друзям.

Багато психологів вважають, що корисно не тільки розгадувати загадки, але й їх вигадувати. І це дуже подобається дітям. В цьому бібліотекарі мали згоду переконатися, коли дали членам клубу таке завдання.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

«Літня школа саморобок».

20-го червня в бібліотеці-філії №11 відбулося чергове заняття літньої школи саморобок «Майструємо радість своїми руками». Заняття відвідали учні загону №2 літнього табору «Соколята» при ЗОШ №16 (вихователі — Бровко Л. О. і Савчук Н. П.).

Діти проявили себе як працелюбні, старанні, гарні друзі, готові прийти на допомогу іншому.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

«Майструємо радість своїми руками»

17 червня в бібліотеці-філії №11 відбулося заняття літньої школи саморобок «Майструємо радість своїми руками». На заняття завітав загін №5 літнього табору «Соколята» при ЗОШ №16 (вихователі — Книжник О. В. і Внотченко Г. В.). Спочатку діти поділилися своїм досвідом, розповіли, які і з якого матеріалу вже робили поробки. Це і бісер, і папір, і тканина, і нитки, і природні матеріали.

Потім учні були поділені на маленьки групи, отримали ножиці, клей, паперові заготовки для саморобок. І робота закипіла! Невелика допомога бібліотекарів тим, хто мав потребу, і ось результат — паперові замки, казкові герої і цілі сюжети зайняли гідне місце на полицях стелажу з дитячими саморобками.

Дітям так сподобалося своїми руками творити таку красу, що вони виявили бажання частіше приходити до бібліотеки не тільки за книжками, но і за тим, щоб зробити ще не одну поробку. А бібліотекарі із задоволенням їм допоможуть.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

Увага всім,хто нас бачить!

Центральна міська бібліотека створила окремий блог:vincmb.blogspot.com

Центральна дитяча бібліотека: cdbvin.blogspot.com

Запрошуємо до спілкування; вас чекають нові відкриття!

Домашевська Л.П.,головний методист

«Подорож до країни Ввічливості».

10-го червня в бібліотеку-філію № 11 завітав загін №1 літнього табору «Соколятко» при ЗОШ №16 (вихователі — Кочетова І. В. і Янковських Н. Ю.). Бібліотекарі підготували для них «Подорож до країни Ввічливості». Під час цієї подорожі діти пригадували слова ввічливості, прислів`я і приказки про культуру поведінки; слухали, а потім аналізували невеликі, але дуже змістовні казки В. Сухомлинського.

 

 

Приймаючи участь у грі-вікторині, учні перевіряли себе, оцінювали вчинки своїх друзів. На закінчення діти склали ромашку, на пелюстках якої написані правила ввічливої поведінки.

Завідуюча бібліотекою-філією №11 Плотнікова С. В.

«Мистецькі вихідні»в бібліотеках

04.06.2011р. на Театральній площі бібліотека-філія №3 прийняла участь у проекті «Книгу радо зустрічай»,де під гаслом «Читати-пізнавати-творити» вихованці студії «ВАУ»театралізовано продемонстрували інсценівки українських казок ,представили колекцію театральних масок із бісеру,шкіри,фольги,монет.Відвідувачі парку активно підтримали дійство.

 

 

 

 

Знай свої права, дитино!

1-го червня в бібліотеці-філії №7 відбувся цикл бесід до Дня захисту дітей. Бесіди проводила бібліотекар Мартинюк Т. Е. На дитячому абонементі представлена розгорнута виставка до цієї події. Дітки уважно слухали, приймали участь в бесіді і наводили приклади з казок, в яких порушені права казкових героїв.

 

бібліотекар Мартинюк Т. Е.