«Спадок М. Коцюбинського»

31 травня центральна дитяча бібліотека спільно з музеєм-садибою М. Коцюбинського провели літературну гру-квест «Спадок М. Коцюбинського», в якій взяли участь п’ятикласники ЗОШ №34.

Перед початком гри директор музею-садиби Панчук Ф. В. розповів про дерева та рослини, висаджені М. Коцюбинським, які збереглися до теперішнього часу, котрі будуть орієнтирами під час квесту. Заступник директора по роботі з дітьми Козловська С. М. оголосила початок змагань і дала перше завдання — відшукати в дуплі столітнього горіха записки із запитаннями по творчості М. Коцюбинського, правильна відповідь на яке давало право виконувати наступне завдання.

Три команди п’ятикласників — «Шукачі пригод» (5А клас), «Знайко» (5Б клас) та клуб за інтересами «Гармонія» (керівник бібліотекар 1 категорії Бородіч Л. М.), що створений при центральній дитячій бібліотеці, членами якого є учні 5В класу ЗОШ №34 (класовод Бельдіян К. Г.), проголосивши девізи своїх команд, з запалом кинулись виконувати  завдання.

 

Всього було 6 завдань, які учасники знаходили в дуплах та під корінням 100-річних груші і горобини, 150-річної яблуні, 300-річної липи та біля старовинного осиного гнізда. За підсумками квест виграла команда «Шукачі пригод»(капітан Даша Жалюк), друге місце зайняла «Гармонія» (капітан Леся Білик), а третє місце дісталось команді «Знайко» (капітан Сандацян Поліна). Команди квестерів отримали подарунки та цукерки.

Всі учасники залишилися дуже задоволені пошуками спадку М. Коцюбинського, який включає в себе крім значної літературноі спадщини ще й ті рослини з інших країв, які до нинішнього часу ростуть в музеї-садибі М. Коцюбинського.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*