Літо, книга,я — друзі

30.05.2011 р. в центральній дитячій бібліотеці за участю  клубу «Веселка» (керівник — головний бібліограф ЦДБ Надольна Л. В.) відбувся дитячий ранок «Літо, книга, я — друзі», яким розпочалася акція «Літо з книгою». Заступник директора по роботі з дітьми Козловська С. М. оголосила з 1 червня  початок конкурсу на найкращого читача літа, за умови прочитання кожним з учасників не менше 20 книжок, які не входять до  шкільної програми. Конкурс продовжуватиметься до 31 серпня, а переможця за підсумками конкурсу у вересні очікуватиме приз і звання «Найкращй читач літа».

В рамках свята члени клубу «Веселка» — учні 1А класу ЗОШ №25 (класовод Персіна Л. М.) провели показове засідання, під час якого читали вірші, дружно співали пісні. Богдан Загнітко виконав кілька фортепіанних творів Ф. Шопена.

Всі гості та учасники свята залюбки взяли участь у літературній вікторині, відгадували загадки, пригадували приказки та прислів’я про читання і про книгу, ознайомилися з бібліотечними новинками, новими дитячими періодичними виданнями. Пройшло також нагородження грамотами найактивніших членів клубу «Веселка», серед яких — Алісія Навроцька, Катя Акуліна, Аня Гаврилюк, Загнітко Богдан та Марк Бєлінський, який виявився ще й найкращим читачем бібліотеки серед першокласників.

Весело і невимушено, з усмішками та жартами пройшло це свято. Всі учасники та гості вирішили взяти участь у конкурсі «Літо з книгою», а батьки, які були теж присутні на святі, подякували працівникам бібліотеки за їх роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*