«На Чорнобиль журавлі летять»

28 квітня бібліотекарі ЦМБ ім. І.В.Бевза підготовили і провели урок-реквієм «На Чорнобиль журавлі летять», присвячений 25-річчю аварії на Чорнобильській АЕС. На заході були присутні учні 7-в класу ЗОШ №29 (класний керівник Присяжна Олена Павлівна).


Ведучі розповіли про страшні події, які сталися 26 квітня 1986 року в 1 год. 22 хв., коли вибухнув 4-й реактор атомної електростанції і до яких наслідків це призвело. Говорили про самовіддану працю героїв-пожежників, які першими пішли  на ліквідацію страшного вибуху. Виступаючі читали вірші, присвячені героям-чорнобильцям, звучав музичний супровід. Працівники бібліотеки запалили свічку пам’яті і разом з дітьми вшанували загиблих хвилиною мовчання.


На урок-реквієм завітала учасниця ліквідації на ЧАЕС Ребренюк Наталя Василівна, яка поділилась з присутніми спогадами про ті сумні події. І всі разом згадали імена чорнобильців-вінничан, котрі проявляли справжній патріотизм, йшли на подвиг заради майбутніх поколінь, багатьох з яких вже нема в живих. Світла їм пам’ять.


 

«На Чорнобиль журавлі летять»: 1 комментарий

Обсуждение закрыто.