Конкурс «Я — концепція»

Положення про загальносистемний конкурс інноваційних проектів (ідей) «Я — концепція»

І. Мета конкурсу:

Конкурс проводиться з метою:

—          Підняти роботу бібліотек міста на вищий щабель у відповідності з сучасними  вимогами , запитами та потребами користувачів

—          Запровадити в практику діяльності бібліотек-філій ЦБС інновації, креативні ідеї, нові форми та методи роботи для створення позитивного іміджу бібліотеки,залучення нових користувачів.

—          Вивчення попиту на основні та розширити перелік додаткових послуг в бібліотеках ЦБС для залучення позабюджетних коштів на вирішення нагальних потреб кожного структурного підрозділу;

—          Виявлення ініціативних, творчих спеціалістів, які спроможні як віднайти нові, нетрадиційні шляхи розвитку бібліотечної галузі в місті, так і спроможні впроваджувати інновації в життя

2. Організатори, оргкомітет та журі конкурсу:

2.1. Засновниками конкурсу є:

—            Адміністрація ВМ ЦБС;

—            Профспілковий комітет ВМ ЦБС;

—            Благодійний фонд «Відкрита книга»

2.2. Співучасниками конкурсу може бути будь-яка організація, що підтримує його мету і бере участь у фінансуванні, організації та проведенні конкурсу.

2.3. Склад оргкомітету та журі конкурсу затверджується директором ЦБС з погодженням з ПК ВМ ЦБС та керівництвом благодійного фонду «Відкрита книга». До складу оргкомітету та журі включаються провідні спеціалісти ВМ ЦБС.

3. Учасники конкурсу:

3.1. До участі у конкурсі запрошуються всі працівники ВМ ЦБС та актив бібліотек-філій , які мають креативні ідеї, цікаві напрямки роботи, здатні впровадити інновації в життя.

II. Умови проведення конкурсу

Конкурс проходить в два тури:

І тур — травень — вересень 2011 р.

ІІ тур — жовтень 2011 — квітень 2012 р. р.

І тур — пошук цікавих ідей та їх захист (вересень 2011 р. під час святкування Дня бібліотек). Участь кожного структурного підрозділу обов’язкова.

ІІ тур — впровадження інновацій в роботу бібліотек.

Підсумки ІІ туру будуть підведені комісією та оцінені журі у квітні 2012 року за наслідками впровадження інновацій в роботу певної  бібліотеки-філії і визначені  3 призових місця.

III. Журі конкурсу

Оцінку якості впровадження інновацій в роботу бібліотек здійснює журі ,до складу якого входять представники від засновників конкурсу, закладів культури та громадських організацій міста.

 

IV. Визначення переможців

Захист проектів учасників конкурсу оцінюється за десятибальною системою. Визначаються 3 переможці.  Журі залишає за собою право присуджувати не всі призові місця, також ділити призові місця між конкурсантами. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

 

V. Нагородження учасників конкурсу

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками, учасники — заохочувальними призами та подяками  засновників конкурсу

За довідками звертатись:м.Вінниця ,Хмельницьке шосе,4,Центральна міська бібліотека ім.І.Бевза,тел.35-53-65

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*